Marketingové a business konzultace

Krátkodobá spolupráce - konzultace

Máte nápady a potřebujete si utřídit myšlenky, určit priority a vytvořit projektový plán? Přemýšlíte, jaké marketingové kanály zvolit k oslovení vaší cílové skupiny či jakým produktem či službou je oslovit, a jakým tónem k nim promlouvat?

Záleží vám na tom, aby vaše firma byla přátelská k zákazníkům a aby vaši obchodní strategii sdíleli všichni vaši zaměstnanci? Jste natolik osvícení, že víte, že provozní slepota ještě nikoho ze stagnace nedostala?

Chtěli byste vaše záměry a plány probrat se zkušeným odborníkem?

Můžeme společně váš marketing "nakopnout" a dál bude na vás, komu kontinuální péči o něj svěříte.

Krátkodobá spolupráce = tolik jednotlivých hodin konzultací, kolik vy sami uznáte za vhodné v libovolném časovém horizontu.
HODINOVÁ SAZBA: 
1100 Kč/h
Mám zájem

Dlouhodobá spolupráce

Plánujte-li svěřit váš marketing do rukou zkušeného projektového managera a markeťáka, je forma dlouhodobé spolupráce pro vás ideální.

Pomůžu vám s vytvořením konceptu vašeho marketingu a obchodu, sestavením systému práce, marketingových i obsahových strategií a plánů (což je obvykle pro klienty nejoblíbenější část společné práce :-), systému vyhodnocování úspěšnosti marketingových a obchodních aktivit, ráda budu váš marketingový projekt koordinovat a společně s experty a specialisty se starat o perfektní chod vašeho marketingového stroje.

Na dlouhodobé spolupráci za zvýhodněnou hodinovou sazbu se můžeme domluvit od 10ti hodin za měsíc.
HODINOVÁ SAZBA: 
900 Kč/h
Mám zájem
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram